top of page

>

KONKORDATO

>

KONKORDATO NEDİR?

402194as.jpg

2018 yılının ikinci çeyreğinde yasalaşarak ticari hayata hızlı bir giriş yapan konkordato özetle; işleri bir sebeple bozulmuş ve mali yönden sıkıntıda olan firma veya tacir kişilerin eski mali gücüne tekrar kavuşabilmeleri amacıyla sağlanan hukuki koruma yöntemi, başka bir tabirle “iflastan kurtarma” projesidir.

İzmir'deki ilk başarılı konkordato ilanlarında borçlu avukatı olarak görev alan ekibimiz, geçmişteki iflas erteleme tecrübesi ile birlikte müvekkillerine konkordato ve iflas konusunda hukuki danışmanlık ve dava vekilliği hizmetleri vermektedir.

 

Detaylı bilgi için aşağıdaki soru-cevap makalemize göz atabilir, konkordato ücretleri ve daha fazlası için burayı tıklayarak ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Konkordato, 7101 Sayılı Kanun, İflas, Borçtan Kurtulma, icra takibi, İcra takibi durdurma, borca batık, şirket, iflas avukatı, iflas hukuku, izmir, İflas erteleme, iflastan kurtulma, hacizden kurtulma, kredi borcu, ticari kredi, rehinli alacak, değişiklik, İcra İflas Kanunu, izmir konkordato, uzman, ipotek, ticaret mahkemesi, borç erteleme, yeni korkordato sistemi, iflas hukukunda yenilikler,

bottom of page